Új karrierlehetőségek a Daalarnánál! Nagyon örülünk annak, hogy a Daalarna esküvői ruhák egyre népszerűbbek itthon és külföldön egyaránt. A megnövekedett kereslet miatt szuper csapatunkat is bővíteni szeretnénk. Téged keresünk, ha szeretnél egy dinamikus és megbecsült pozícióban dolgozni, ahol naponta tanulhatsz új dolgokat és szakmailag is fejlődhetsz. Jelenleg több izgalmas álláslehetőség is várja a rátermett jelentkezőket budapesti székhelyünkön (5. kerület).

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a karrier.daalarna@gmail.com e-mail címre várjuk. A kiválasztás folyamatosan zajlik, ezért minél előbb jelentkezel, annál nagyobb eséllyel hívunk be. Kérjük, írj egy pár soros bemutatkozást is, amiben meggyőzöl minket, hogy miért muszáj személyesen is találkoznunk veled. Az e-mail tárgyában jelöld meg a pozíciót is, amelyre pályázol.

VARRÓNŐ

Képzett, kreatív, munkájára igényes varrónőt keresünk csapatunkba.

Feladataid lesznek:

  • Méretes és konfekció darabok gyártása
  • Kézimunka
  • A varrodavezetővel való szoros együttműködés, a tőle érkező gyártási és minőségbiztosítási kérdések, valamint felmerülő problémák kezelésében történő asszisztencia
  • Az elvárt minőségi standardok betartatása
  • Határidők betartása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Szereted a finom selymeket, csipkéket, különleges alapanyagokat
  • Ismered a varrás minden fortélyát
  • Több éves szakmai gyakorlattal rendelkezel
  • Pontos vagy és precíz
  • Bírod a terhelést és a változatos munkát
  • Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni
  • Ruhaipari végzettség előnyt jelent

KÉZI VARRÓ

  •  Kézi varrás, gyöngyözés, csipkeapplikációk kivágása és felvarrása
  •  Kiegészítők készítése
  •  A szabásszal és tervező csapattal való szoros együttműködés, a tőlük érkező gyártási és minőségbiztosítási kérdések, valamint felmerülő problémák kezelésében történő asszisztencia
  •  Az elvárt minőségi standardok betartatása
  •  Betekintés az új kollekciók tervezésébe / kialakításába / elkészítésébe
  •  A Daalarna divatbemtuatóin a háttérmunka segítése

  • Szereted a finom selymeket, csipkéket, gyöngyözött és egyéb különleges alapanyagokat
  • Ismered a kézi varrás minden fortélyát
  • Megfelelő szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Ha nyitott vagy a kihívásokra, és jól kezeled a problémákat
  • Szeretsz csapatban dolgozni, és a céggel együtt fejlődni
  • Legalább kommunikációs szintű magyar nyelvtudással rendelkezel

Egyéb információk az állásokhoz:

  •  Állandó, folyamatos munkaviszony.
  •  Órabér alapján számolt versenyképes fizetés.
  •  21. századi munkakörülmények.
  •  Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület.

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a karrier.daalarna@gmail.com e-mail címre várjuk. Kérjük, írj egy pár soros bemutatkozást/motivációs levelet is, amiben meggyőzöl minket, hogy miért muszáj személyesen is találkoznunk veled. Az e-mail tárgyában jelöld meg a pozíciót is, amelyre pályázol.

Kérjük, hogy pályázatunkra önéletrajzod megküldésével csak akkor jelentkezz, ha Az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 rendelet (GDPR) 6. cikk (1) a) pontja alapján adataid kezeléséhez, valamint azok tárolásához hozzájárulsz.